Sprężyny Lee Spring

Od 2010 roku Berardi Bullonerie jest partnerem amerykańskiej firmy Lee Spring, wiodącego dostawcy sprężyn standardowych i wykonywanych według projektu klienta o bardzo dobrych właściwościach technicznych. 
Lee Spring jest „młodą” firmą z prawie 100-letnim doświadczeniem, z siedzibą w Nowym Jorku i 4 innymi zakładami produkcyjnymi w USA oraz oddziałami w Meksyku, Chinach, Indiach i Wielkiej Brytanii. Produkuje sprężyny ze specjalistycznych materiałów, z różnymi powłokami na życzenie klienta, których łączna liczba wynosi ok. 24 tys. modeli sprężyn dostępnych w magazynie.

Berardi wybrał 3.000 kodów wiosennych Lee Spring spośród najczęstszych.
Odwiedź stronę Lee Spring, aby zobaczyć pełną ofertę.

Elastyczność w realizacji sprężyn według projektu klienta umożliwia firmie Lee Spring radzenie sobie z problemami pracowników działów technicznych, produkcyjnych i zakupowych.

Jeśli wśród naszych 24 tys. modeli z katalogu nie możesz znaleźć sprężyny, której szukasz i żadna z dostępnych sprężyn nie może jej zastąpić, zwróć się do nas o realizację produktu według swojego projektu, a w krótkim czasie otrzymasz ofertę handlową zawierającą wszystkie niezbędne informacje techniczne.

Techniczne zdolności produkcyjne

Zdolności produkcyjne firmy Lee Spring pozwalają na produkcję sprężyn katalogowych z drutu o średnicy od 0,127 mm do 9,982 mm w zależności od modelu i umożliwiają dostarczanie produktów po obróbce obejmującej czyszczenie ultradźwiękami, pasywację, malowanie proszkowe, obróbkę termiczną i polerowanie.
Oferowane sprężyny wykonywane są z rozmaitych materiałów, od stali sprężynowej po szereg stopów, w tym ze stali nierdzewnej 316 i 17-7, Inconel 600, stopu fosforu i brązu, stopu miedzi i berylu oraz stopu Hastelloy.

Wysyłka i minimalna dostawa

Z Lee Spring klienci mogą zapomnieć o konieczności stosowania się do minimalnej ilości produkcyjnej, ponieważ istnieje możliwość zamówienia sprężyn w ilości zaledwie 5 sztuk!

Bazą dla przesyłek produktów do magazynów Berardi Bullonerie jest siedziba Lee Spring w Londynie, która dysponuje dużymi i dobrze zaopatrzonymi magazynami z zapasami produktów katalogowych.

Współpraca na korzyść klienta

Krótko mówiąc firma Berardi wybrała Lee Spring z następujących powodów:

  • dostępność asortymentu złożonego z ponad 24 tys. artykułów
  • szybka dostawa dzięki dużym zapasom sprężyn zawsze dostępnym w magazynie
  • możliwość znalezienia w katalogu rzadko spotykanych elementów
  • , które są zawsze dostępne bez zobowiązania do zakupów w przyszłości oraz przy średnio- i długoterminowych minimalnych wartościach zamówienia
  • możliwość dopasowania kształtu, materiału i wykończenia sprężyn do potrzeb klienta 
  • zgodność techniczna produktów przy zastosowaniu w rozmaitych sektorach: lotnictwie, motoryzacji, chirurgii, elektronice itp.
  • wsparcie techniczne zarówno na etapie projektowania, jak i montażu

Dokumenty do pobrania

Pobierz broszurę Lee Spring w formacie PDF

Sprężyny broszura Lee Spring

Wyślij zapytanie o informacje

Dowiedz się, jak Berardi Bullonerie może ulepszyć Twoją pracę.
Poproś o wycenę (bez zobowiązań) i rozwiązanie stworzone specjalnie dla Ciebie.

Wyślij zapytanie o informacje