Sprzedaż bezpośrednia

Ponad 45 000 artykułów standardowych gotowych do odbioru. Dostarczanie śrub, wkrętów, sprężyn, kotwi, elementów metalowych i z tworzyw sztucznych – zarówno standardowych, jak i na wymiar.
Wybieramy wykwalifikowanych producentów poszczególnych artykułów i zapewniamy kontrole przeprowadzane przez wyspecjalizowanych pracowników przy użyciu najnowocześniejszego sprzętu. Klienci mogą liczyć na sieć 12 magazynów na terenie całych Włoch, co zapewnia możliwość natychmiastowego rozwiązania pilnych potrzeb i uniknięcie przestojów.

Korzyści dla Twojej działalności:

Opakowania

Staranne i personalizowane
opakowania

Szybkie zamówienia

Specjalny system pobierający, który umożliwia
realizację zamówień tego samego dnia

Weryfikacja pochodzenia

Kontrola pochodzenia
większości produktów

Monitorowanie kurierów

Stała kontrola
kurierów i przesyłek

Download

Pobierz ulotki informacyjne w formacie PDF:

Przewodnik o jakości technicznej i szybkiej konsultacji
Company Profile Berardi
Company Profile Berardi

Siedziba główna i magazyny


Berardi Bullonerie dystrybuuje swoje produkty klientom należącym do różnych sektorów i rozmieszczonym na terenie całego kraju, zapewniając im szybkie i skuteczne usługi zaopatrzeniowe.

System dystrybucyjny Berardi Bullonerie składa się z nowoczesnej siedziby zlokalizowanej w Castel Guelfo (Bolonia), w której mieszczą się główne działy (Kierownictwo, Administracja i finanse, Dział techniczny, Zakupy, Logistyka, Jakość, Systemy informatyczne), oraz rozległej sieci 12 magazynów rozmieszczonych na terenie całego kraju.

Magazyny 2.0

12 magazynów we Włoszech: Od Mediolanu po Bari, od Treviso po Casertę

W zarządzaniu tak złożoną i rozległą siecią organizacyjną pomaga specjalne oprogramowanie i sprzęt, które razem tworzą skuteczny wysoce technologiczny system obejmujący wszystkie magazyny.

Dlatego jesteśmy w stanie szybko spełnić szczególne życzenia nawet najbardziej wymagających klientów w zakresie personalizowanego etykietowania, udostępniania informacji w czasie rzeczywistym i zarządzania usługami Kanban i KanbanUp.

Klienci mogą liczyć na rozległą sieć oddziałów na terenie całych Włoch, rozmieszczonych w strategicznych miejscach, zapewniających natychmiastowe rozwiązania pilnych potrzeb i uniknięcie nieprzyjemnych konsekwencji przestojów..

Firma Berardi Bullonerie ma swoje oddziały w Lombardii w Mediolanie (MI) i Bresci (BS), w Wenecji Euganejskiej w Treviso (TV) i Padwie (PD), w Emilii-Romanii w Reggio Emilia (RE), Anzola Emilia (BO) i Rimini (RN), w Toskanii w Altopascio (LU), w Marche w Ankonie (AN), w Lacjum we Frosinone (FR), w Apulii w Bari (BA) i w Kampanii w Casercie (CS). Wszystkie one zaopatrzone są w magazyny z tysiącami dostępnych artykułów..

Wszystkie wymienione magazyny są połączone w czasie rzeczywistym z centralnym półzautomatyzowanym magazynem o powierzchni ponad 10.000 m2, mieszczącym się w siedzibie w Castel Guelfo (BO) , dzięki specjalnemu technologicznemu systemowi zarządzającemu dostępnością towarów i szybką wysyłką ponad 45.000 artykułów gotowych do odbioru.

magazyny Berardi blisko Ciebie

Wyślij zapytanie o informacje

Dowiedz się, jak Berardi Bullonerie może ulepszyć Twoją pracę.
Poproś o wycenę (bez zobowiązań) i rozwiązanie stworzone specjalnie dla Ciebie.

Wyślij zapytanie o informacje