Uszczelki i podkładki

Berardi Fasteners dalej wzmacnia swoją ofertę i dostarcza uszczelki do hydrauliki, pneumatyki i przemysłu dzięki współpracy z ważnymi włoskimi graczami.

Aplikacje statyczne

Cała gama uszczelnień statycznych (pierścienie uszczelniające, sznury, pierścienie X, uszczelki pokrywy, uszczelnienia klejone itp.) Jest dostępna w dowolnych znormalizowanych wymiarach - metrycznym, brytyjskim i innych normach międzynarodowych. Duża liczba materiałów spełnia wszystkie wymagania, a także posiada certyfikat zgodny z DIN-DVGW, KTW, WRAS, FDA, NSF, ACS.

 

Ruchy obrotowe

Standardowe uszczelnienia wału obrotowego, z lub bez warg ochronnych, w materiałach: NBR, FKM są częścią naszej oferty, podobnie jak specjalne konstrukcje z metalowymi korpusami w pełni pokrytymi elastomerem, podwójnymi wargami ochronnymi lub uszczelniającymi i wzmocnionymi wargami uszczelniającymi dla wyższych ciśnień.

Produkcja bez formy, największe średnice, zmodyfikowane materiały (VMQ, EPDM, ACM itp.) I dostosowanie do wymaganego zastosowania są tak samo częścią naszego spektrum produkcji jak pierścienie V, pierścieniowe uszczelnienia, tuleje wału i uszczelnienia obrotowe.

Ruchy translacyjne

Uszczelnienia tłoków i prętów, pierścienie U, wycieraczki, paski prowadzące i pierścienie do hydrauliki są dostępne na stanie magazynowym we wszystkich standardowych wymiarach - w materiałach: NBR, PTFE, TPU, twardej tkaninie i elastomerowej tkaninie, symetrycznej lub asymetrycznej, z i bez dodatkowej sprężyny. Na życzenie klienta możemy również wprowadzić zmiany w projekcie lub materiale dotyczące konkretnego zastosowania.

Ściągnij

Pobierz broszura w formacie PDF