Targi i aktualności

Wydarzenia

Bierzemy udział w licznych wydarzeniach – odwiedź nas.

MECSPE 20246-8 Marsz 2024Bologna Fiere - Włochyprzejdź do strony internetowej
SPS Włochy 202428-30 Może 2024Parma - Włochyprzejdź do strony internetowej
Fastener Fair Włochy 202429-30 Październik 2024Milano City - Włochyprzejdź do strony internetowej

Firma Berardi Bullonerie uruchomiła „projekt internacjonalizacji w Maroku i Polsce” przy współfinansowaniu z europejskiego funduszu rozwoju regionalnego.

Berardi Fasteners protagonista w gazetach i czasopismach

Berardi Group - Fastener+Fixing Magazine - January 2022
Berardi Group - Styczeń 2022
Berardi-automotive-fastening-systems-Fastener-Eurasia-November2021
Fastener Eurasia - Listopad 2021
Berardi-automotive-fastening-systems-Torque-Magazine-November2021
Torque Magazine - Listopad 2021

Firma Berardi Bullonerie, od stulecia wiodący dystrybutor systemów mocowania, z dumą informuje o otwarciu nowej siedziby pod adresem Via San Carlo 1 - Loc. Poggio Piccolo w Castel Guelfo di Bologna (BO).

W pełni działająca nowa siedziba mieści się na powierzchni 10 tys. m2 i obejmuje pomieszczenia biurowe oraz magazyn zaopatrzony w ok. 45 tys. różnych wariantów śrub, nakrętek i artykułów klasy C. Na jej terenie znajdują się działy: handlowy, zakupów, techniczny, jakości, kanban, logistyczny i administracyjno-finansowy.

Ciągłe inwestycje firmy potwierdzają jej wyraźne dążenie do zapewnienia swoim Klientom najwyższej jakości wsparcia oraz usług ukierunkowanych na spełnianie ich przeróżnych potrzeb. 

Nowa siedziba wyposażona jest w nowoczesne instalacje. Dzięki dbałości o szczegóły, jakości, oświetleniu i przestronności miejsca pracy jest ono wyjątkowo komfortowe dla setek pracowników, którzy każdego dnia świadczą usługi grupy Berardi posiadającej 15 oddziałów zlokalizowanych na terenie całego kraju.