Napinacze Nord-Lock

Berardi-Nord-Lock-logo

Od 2012 roku Berardi Fasteners jest autoryzowanym dystrybutorem szwedzkiej firmy Nord-Lock, światowego lidera w produkcji mocowań do połączeń śrubowych poddawanych silnym drganiom i obciążeniom dynamicznym.

Nord-Lock to nie tylko Napinacze

Nord-Lock Podkładki Nord-Lock Nakrętki kół Nord

Berardi-Superbolt-Nord-Lock-logo

Napinacze Superbolt zostały zaprojektowane w celu zastąpienia konwencjonalnych nakrętek i śrub. Można je nakręcić na nową lub istniejącą śrubę, kołek, pręt gwintowany lub wał.

Główny gwint ustawia napinacz na śrubie lub szpilce względem utwardzonej podkładki i powierzchni nośnej. Po umieszczeniu gwintu na miejscu, właściwe naprężenie śrub lub kołków przeprowadza się za pomocą prostych narzędzi ręcznych, dokręcając śruby podporowe otaczające główny gwint. Śruby samonośne przenoszą napięcie wstępne równomiernie na główny gwint, a tym samym na złącze. Główna nić jest napinana w czystym naprężeniu. Napinacze Superbolt zostały zaprojektowane w celu zastąpienia konwencjonalnych nakrętek i śrub. Można je nakręcić na nową lub istniejącą śrubę, kołek, pręt gwintowany lub wał. Główny gwint ustawia napinacz na śrubie lub szpilce względem utwardzonej podkładki i powierzchni nośnej. Po umieszczeniu gwintu, właściwe naprężenie śrub lub kołków przeprowadza się za pomocą prostych narzędzi ręcznych poprzez dokręcanie śrub żaglowych otaczających główny gwint. Śruby samonośne przenoszą napięcie wstępne równomiernie na główny gwint, a tym samym na złącze. Główna nić jest napinana w czystym naprężeniu.

Berardi-napinacze-Superbolt-Nord-Lock
Berardi-Boltight-Nord-Lock-logo

Boltight jest pionierem w dziedzinie mocowania hydraulicznego od ponad dziesięciu lat. Te narzędzia do napinania zapewniają szybkie, dokładne i bezpieczne rozwiązania umożliwiające dokręcanie i odkręcanie różnych śrub jednocześnie.

Berardi-napinacze-Boltight-Nord-Lock
Berardi-Expander-Nord-Lock-logo

Expander System to trwałe rozwiązanie problemu zużycia osi, częstego powodu awarii sprzętu. Jest to opłacalna naprawa lub dodatek do nowych maszyn w celach profilaktycznych. Technologia ta eliminuje potrzebę spawania i wytaczania linii, umożliwiając jednocześnie większe tolerancje.

Berardi-exploded-tensioners-Expander-Nord-LockBerardi-esploso-tensionatore-Expander-Nord-Lock
Berardi-napinacze-Expander-Nord-Lock

Pobierz ulotkę Berardi Nord-Lock w formacie PDF

Dokumenty do pobrania