W pobliżu Twojego zakładu produkcyjnego: 11 oddziałów w całych Włoszech

Skuteczna organizacja logistyczna jest niezbędna do szybkiego odpowiadania na potrzeby rynku.
Berardi Bullonerie dostarcza swoje produkty klientom z różnych branż rozmieszczonym na terenie całych Włoch, zapewniając:

obniżenie kosztów
łańcucha logistycznego

szybkość
usług

jakość
produktów

personalizacja
oferty

skuteczność
zaopatrzenia

innowacja
techniczno-logistyczna

elastyczność
rozwiązań

11 oddziałów we Włoszech

Od Mediolanu po Bari, od Treviso po Casertę

Klienci mogą liczyć na rozległą sieć magazynów na terenie całych Włoch, rozmieszczonych w strategicznych miejscach, zapewniających natychmiastowe rozwiązania pilnych potrzeb i uniknięcie ryzyka wynikającego z przestojów w linii produkcyjnej.

Oddziały, które znajdują się w Lombardii w Mediolanie (MI), w Wenecji Euganejskiej w Treviso (TV) i Padwie (PD), w Emilii-Romanii w Reggio Emilia (RE), Anzola Emilia (BO) i Rimini (RN), w Toskanii w Chiesina Uzzanese (PT), w Marche w Ankonie (AN), w Lacjum we Frosinone (FR), w Apulii w Bari (BA) i w Kampanii w Casercie (CS), zaopatrzone są w magazyny z tysiącami dostępnych artykułów i połączone w czasie rzeczywistym z półzautomatyzowanym centrum magazynowym o powierzchni ponad 10.000 m2 mieszczącym się przy głównej siedzibie, przy wykorzystaniu specjalnego technologicznego systemu zapewniającego dostępność i szybką wysyłkę ponad 50.000 artykułów gotowych do odbioru.

Skontaktuj się z oddziałem

Specjaliści w branży

Kompetencje zasobów ludzkich i organizacja logistyczna są główną siłą napędową naszych usług. Wszystkie magazyny podzielone są na strefy magazynowe z zapasami towarów w ilości dostosowanej do zapotrzebowania lokalnych klientów, a praca personelu jest zorganizowana tak, aby zapewnić najwyższą wydajność usług oraz pomoc handlową i techniczną.

Solidna i dynamiczna organizacja logistyczna

W zarządzaniu tak złożoną i rozległą siecią organizacyjną pomaga specjalne oprogramowanie i sprzęt, które razem tworzą skuteczny wysoce technologiczny system obejmujący wszystkie magazyny
Pozwala to na:

  • wysoką elastyczność i informatyzację,
  • pełną identyfikowalność partii towarów
  • identyfikowalność pochodzenia większości artykułów

W ten sposób jesteśmy w stanie szybko spełnić specjalne życzenia nawet najbardziej wymagających klientów w zakresie personalizacji etykiet, wymiany danych, udostępniania informacji w czasie rzeczywistym i zarządzania usługami Kanban i KanbanUp.

Berardi na świecie

Berardi Bullonerie umacnia swoją pozycję na terenie Włoch, a jednocześnie otwiera się na rynki zagraniczne, aby zwiększyć potencjał swojej sieci usług.
W tym celu przewidziano specjalne zasoby:

  • zagraniczne biuro handlowe złożone z 4 osób obsługujące klientów w różnych językach
  • dział Logistyki przystosowany do obsługi wysyłek międzynarodowych i międzykontynentalnych
  • sieć zagranicznych przedstawicieli handlowych zdobywająca kolejne rynki

W Casablanca, w Maroku, działa już biuro przedstawicielstwa handlowego do bezpośrednich kontaktów z lokalnymi klientami.

Chcemy, aby „nasze produkty były dostępne dla klientów w każdym zakątku świata”. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby wynieść usługi Berardi Bullonerie poza granice Włoch, a targi międzynarodowe są idealną okazją do pokazania klientom naszej jakości.

Wydarzenia

Bierzemy udział w licznych wydarzeniach – odwiedź nas.

MECSPE 20246-8 Marsz 2024Bologna Fiere - Włochyprzejdź do strony internetowej
SPS Włochy 202428-30 Może 2024Parma - Włochyprzejdź do strony internetowej
Fastener Fair Włochy 202429-30 Październik 2024Milano City - Włochyprzejdź do strony internetowej

Wyślij zapytanie o informacje

Dowiedz się, jak Berardi Bullonerie może ulepszyć Twoją pracę.
Poproś o wycenę (bez zobowiązań) i rozwiązanie stworzone specjalnie dla Ciebie.

Wyślij zapytanie o informacje