Układy elektromechaniczne, pneumatyczne i hydrauliczne

Produkty i usługi Berardi znajdują zastosowanie w sektorze elektromechanicznym, pneumatycznym i hydraulicznym – jesteśmy partnerami firm produkujących:

  • elektryczny sprzęt AGD i elektronarzędzia do użytku domowego i zastosowań przemysłowych
  • automaty wydające
  • technika oświetleniowa dla sektora publicznego i mieszkalnego 
  • sprzęt pneumatyczny i hydrauliczny
  • części elektryczne takie jak transformatory, tablice rozdzielcze i wyłączniki

Berardi pełni rolę głównego dostawcy systemów mocowania niezbędnych do realizacji produktów do automatów, części elektrycznych i techniki oświetleniowej. Bogatemu asortymentowi zunifikowanych wkrętów dostępnych w katalogu towarzyszy kompletna gama powiązanych produktów, takich jak kotwie, chomątka, nakrętki do kół, elementy do sterowania, zaciski, sprężyny i podkładki, a dzięki swoim kompetencjom i profesjonalizmowi dział techniczny oferuje doradztwo i współpracę przy projektowaniu produktów na specjalne zamówienie do wszystkich szczególnych potrzeb.

Zintegrowana logistyka

Rozwiązujemy problemy związane z zarządzaniem zasobami i materiałami naszych klientów dzięki personalizowanym usługom logistycznym, dostosowanym do indywidualnych potrzeb. 

Wyspecjalizowany zespół wypracowuje idealne rozwiązanie logistyczne indywidualnie dla każdego klienta w oparciu o właściwości produkcji, wewnętrzne procedury i cechy obszaru objętego usługami, tak aby zapewnić najwyższą efektywność dostaw potrzebnych elementów metalowych.

Oferowane przez nas usługi logistyczne Kanban zostały stworzone specjalnie z myślą o przyspieszeniu cyklu produkcyjnego i unikaniu nieprzewidzianych sytuacji i awarii, które mogłyby go zakłócać.

Poznaj usługę

Referencje jakości

 

 

Ponad 6000 klientów to gwarancja jakości oferowanej przez Berardi we współpracy, między innymi, z:

  • niektórymi z najważniejszych i najbardziej znanych producentów sprzętu AGD i elektronarzędzi
  • firmami specjalizującymi się w produkcji elektrozaworów pneumatycznych
  • przedsiębiorstwami przemysłowymi o światowym zasięgu zajmującymi się oświetleniem i wyposażeniem przestrzeni miejskiej

Produkty dla Ciebie

Dowiedz się, jak Berardi Bullonerie może ulepszyć Twoją pracę.
Wybierz swoje produkty i wyślij niezobowiązujące zapytanie o kosztorys

Wybierz produkty    Wyślij zapytanie