elastyczność i niezawodność: 50.000 specjalnie wybranych artykułów dostępnych w magazynie

Łatwość i elastyczność: przewidujemy Twoje potrzeby

Sukces dużego przedsiębiorstwa zależy od jego zdolności do szybkiego i skutecznego wykorzystywania możliwości oferowanych przez rynek.

Berardi Bullonerie dostarcza szeroką gamę produktów wyselekcjonowanych spośród setek producentów śrub i nakrętek, sprężyn, kotwi, zacisków itp., zarówno standardowych, jak i realizowanych na wymiar, tak aby zapewnić elastyczność świadczonych usług. Dostarczamy:

 • najczęściej używane produkty, przy zapewnieniu szybkości i niezawodności 
 • specjalne artykuły umożliwiające przejęcie nowych segmentów rynku i wyróżnienie się na tle konkurencji

Cała nasza praca w zakresie wyszukiwania i kontroli dostawców ma na celu zapewnienie najwyższej jakości produktów i stałej efektywności. 

Powierzenie firmie Berardi dostawy śrub i nakrętek, wkrętów i elementów metalowych, zarówno standardowych, jak i niestandardowych, jest bezpieczne i korzystne, ponieważ zapewnia:

 • obniżenie kosztów administracyjnych i kosztów zarządzania wynikające z wyboru głównego dostawcy
 • efektywność skonsolidowanego systemu dystrybucji
 • jakość produktów gwarantowaną przez Berardi Bullonerie
 • możliwość rozszerzenia swojego asortymentu o nowe rodzaje artykułów

Dział zakupów

Dział zakupów firmy Berardi to grupa 5 doświadczonych i kompetentnych osób, która  

 • zapewnia kwalifikację dostawców
 • planuje rotację zapasów magazynowych
 • stale weryfikuje stosunek jakości do ceny

Dział zakupów wspiera dział jakości, który kontroluje zgodność dostarczanego produktu z wymaganiami klienta.

Wybieramy najbardziej niezawodnych producentów poszczególnych artykułów

Zunifikowane śruby i nakrętki

ponad 50.000 dostępnych artykułów

Zadaniem i obowiązkiem naszych standardowych produktów jest skuteczne i bezpieczne łączenie wysoce technologicznych zespołów naszych klientów.

Wybieramy najbardziej wykwalifikowanych producentów poszczególnych artykułów, zgodnie z surowymi kryteriami jakościowymi.

Dysponujemy ponad 50.000 standardowych artykułów dostępnych w magazynie i gotowych do odbioru, nie licząc tych skatalogowanych w rejestrze.

Gdy ważne jest bezpieczeństwo

Zabezpieczenia przed samoczynnym odkręceniem, śruby niewypadające, podkładki i nakrętki NORD-LOCK, śruby wandaloodporne: to rozwiązania, jakie oferujemy naszym klientom potrzebującym elementów mocujących o wysokim stopniu bezpieczeństwa.

Sprężyny

Możemy zaoferować asortyment składający się z ponad 23 000 rodzajów sprężyn przeznaczonych do zastosowania w rozmaitych branżach dzięki partnerstwu z Lee Spring, wiodącym dostawcą sprężyn.
Dla naszych klientów to wyłączne partnerstwo oznacza znaczne korzyści:

 • Minimalne ilości zamówienia (minimum 5 sztuk)
 • Pewne i krótkie terminy dostawy: każde zamówienie otrzymane przez firmę do godz. 12:00 jest realizowane w tym samym dniu

Szeroki wybór średnicy drutu od 0,127 mm aż do 15,88 mm.
Każdy artykuł obejmuje: 

 • czyszczenie ultradźwiękami
 • pasywację
 • malowanie proszkowe
 • obróbkę termiczną
 • polerowanie

Ponadto pracownicy z naszego specjalistycznego działu technicznego są do dyspozycji w celu zaproponowania materiałów i wykończeń dostosowanych do potrzeb klientów.

Kołki i kotwie

Oferujemy zarówno krótkie, jak i długie elementy mocujące: od uniwersalnych kołków nylonowych po specjalne kołki do karton-gipsu lub betonu i wszelkie inne systemy mocowania.
Nasz asortyment obejmuje wszelkiego rodzaju kołki i kotwie, które mogą sprostać najwyższym wymaganiom w zakresie wytrzymałości i niezawodności
Szeroki wybór systemów kotwienia: od kotwi do dużych obciążeń lub rusztowań po kotwie chemiczne, w tym kołnierze, materiały izolacyjne i profesjonalne końcówki.

Zaciski, systemy mocowania z tworzyw sztucznych i okablowanie

Zaciski do przewodów giętkich stworzone do zapewnienia najwyższej wytrzymałości, ze śrubą lub bez, doskonałe rozwiązania okablowania, przelotki i uchwyty do kabli.

Berardi Bullonerie jest autoryzowanym dystrybutorem różnych producentów systemów mocowania i okablowania, chomątek, zacisków do wałków, połączeń do rur i kabli.

Akcesoria do instalacji hydraulicznych i pneumatycznych

Dzięki współpracy z najważniejszymi firmami z branży dysponujemy szerokim asortymentem produktów niepodważalnej jakości, takich jak: złączki, przejściówki, szybkozłącza, kołnierze, śruby w kształcie U, manometry, korki zamykające, wlewowe i odpowietrzające, wskaźniki i miarki poziomu oleju.

Elementy sterowania i mocowania

Bogaty asortyment gałek, pokręteł, uchwytów, rękojeści, korbek i wielu innych artykułów. Oferujemy różne formy, rozmiary i rodzaje systemów montażu, z gładkimi i gwintowanymi tulejami lub gwintowanymi kołkami, nadające się do rozmaitych zastosowań.

Download

Pobierz ulotki informacyjne w formacie PDF:

Company-Profile-Berardi
Company Profile Berardi
Speciali-a-disegno-qualità-Berardi
Special custom parts and quality
Kanban Berardi
Kanban

Nasze referencje najlepszą gwarancją

Naszą najlepszą gwarancją jakości jest 6000 zadowolonych klientów, wśród których znajdują się firmy z rozmaitych sektorów

Wyślij zapytanie o informacje

Dowiedz się, jak Berardi Bullonerie może ulepszyć Twoją pracę.
Poproś o wycenę (bez zobowiązań) i rozwiązanie stworzone specjalnie dla Ciebie.

Wyślij zapytanie o informacje