Zaciski, kołnierze, przelotki Clamp

Przykładowe artykuły Clamp

Zacisk 9 mm DIN 3017

Opaska zaciskowa wykonana zgodnie z normą DIN 3017 zapewnia wysoką skuteczność i szczelność; kształt połączenia śruby i zamknięcia pozwala na zastosowanie wysokich momentów dokręcenia i odpowiada najbardziej wymagającym zastosowaniom; krawędzie opaski są zaokrąglone, aby zapobiec uszkodzeniom  przewodów rurowych

Zacisk 12 mm DIN 3017

Opaska zaciskowa wykonana zgodnie z normą DIN 3017 zapewnia wysoką skuteczność i szczelność; kształt połączenia śruby i zamknięcia pozwala na zastosowanie wysokich momentów dokręcenia i odpowiada najbardziej wymagającym zastosowaniom; krawędzie opaski są zaokrąglone, aby zapobiec uszkodzeniom przewodów rurowych

AC - PC W1 W2 W3 W4

Szerokie opaski zaciskowe do rur wysokiego ciśnienia i rur wzmacnianych. Śruba jest wprowadzana bezpośrednio w gwintowany otwór, co umożliwia zaciskanie opaski wkrętarkami elektrycznymi lub pneumatycznymi.

Hi - Flex VN

Zaciski z przechylanym zapięciem zapewniające wyjątkową wszechstronność i łatwość użycia, szczególnie w przypadku dużych średnic.
Opaska jest całkowicie uzębiona, a jej krawędzie są zaokrąglone w celu uniknięcia uszkodzenia przewodu rurowego.

Sprężynowy dwuzwojowy

Zaciski zalecane do mocowania rur spiralnych; wykonane z podwójnego drutu z cynkowanej stali, zapewniają optymalną szczelność również w przypadku bardzo miękkich lub cienkich rur.

CL - CLX ( z 1 lub 2 uchami)

Opaski zaciskane szczypcami z 1 lub 2 uchami, zapewniają mocne i wytrzymałe mocowanie; są najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem do szybkiego i trwałego mocowania rur o małych i średnich średnicach. Do częstego montażu dostępne jest narzędzie pneumatyczne.

Wyślij zapytanie o informacje

Dowiedz się, jak Berardi Bullonerie może ulepszyć Twoją pracę.
Poproś o wycenę (bez zobowiązań) i rozwiązanie stworzone specjalnie dla Ciebie.

Wyślij zapytanie o informacje